У ДТП з маршруткою на Макарова травмувалася дитина (ФОТО)

Мікроавтобус не пропустив маршрутне таксі

Аварія сталася у Рівному напередодні ввечері.

На перехресті Макарова-Дубенська водій мікроавтобуса Volkswagen LT, виїжджаючи з другорядної дороги, не пропустив маршрутку «Козин-Рівне», у салоні якої перебували 25 пасажирів.

Внаслідок зіткнення травмувалися двоє людей – з автобуса і буса.

Незначні садна дістала 14-річна дубенчанка, яка їхала у маршрутці. Після надання медичної допомоги її відпустили.

Тим часом пасажирка з Volkswagen опинилася у лікарні з черепно-мозковою травмою. Нині жінка проходить додаткове обстеження.

Обидва водії, відповідно до медичного обстеження, були тверезими.

За фактом автопригоди розпочали досудове розслідування.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень