У Держдумі РФ хочуть взятися за «деокупацію братньої України»

… І відновити дружні відносини між двома державами

У депутата російської Держдуми Михайла Шеремета виникла ідея створити платформу «з деокупації України» і відновити дружні відносини між двома державами. Про це він розповів у коментарі російському виданню РИА Новости, повідомляє «Українська правда».

Міністерство закордонних справ України планує у 2021 році провести Кримський саміт для систематизації всіх заходів, спрямованих на звільнення Криму від російської окупації.

У Держдумі РФ на цю ініціативу Києва відреагували заявою, що «братня Україна» нібито перебуває під «зовнішнім заокеанським управлінням», від якого її потрібно рятувати.

- Київська влада виношує ідею про проведення якогось кримського саміту щодо повернення Криму, хоча я твердо впевнений, що сьогодні потрібно ставити питання про створення міжнародної платформи деокупації братньої нам України від зовнішнього заокеанського управління і порятунку країни від націоналістів, які засіли у владі.

 

На жаль, Україну сьогодні використовують західні заокеанські сили для протистояння з Росією.

 

Вони перетворили Україну і її багатотисячний народ в інструмент досягнення своїх корисливих геополітичних інтересів, - сказав Шеремет.

Депутат Держдуми РФ додав, що після розпаду СРСР Україна так і «не змогла стати повноцінною самостійною державою», при цьому він вважає, що до керівництва в Україні повинні прийти люди, які «усвідомлюють важливість дружніх відносин із Росією і нерозривність багатовікових історичних зв'язків».

Нагадаємо, заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова розповіла, що розглядається кілька дат проведення Кримського саміту, зокрема одна з них – це 26 лютого, День кримського опору російської окупації.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень