У Бельгії збудують пивний трубопровід

Пивоварня в Брюгге створить підземний трубопровід, щоб транспортувати пиво, не використовуючи автомобілів

Труба довжиною 3,22 км прокладена від пивоварні De Halve Maan в центрі міста до заводу по бутилюванню. Вона здатна транспортувати майже 7 тисяч літрів пива за годину. Швидкість переміщення напою при цьому — близько 19 км на годину, пише The Wall Street Journal.

Нинішній власник De Halve Maan Ксав'єр Ваннесте розповів виданню, що одного разу прокинувся, виглянув у вікно і побачив робітників, які займалися прокладанням кабелю. Тоді до нього прийшла ідея пивопроводу.  На реалізацію проекту знадобилося чотири роки. На сьогодні до закінчення прокладки труби залишилося кілька тижнів.

Реалізація цієї ідеї коштувала €4 млн, причому Ваннесте вдалося придумати ідею, яка дозволила частково залучити гроші на цей проект: він запропонував за плату довічно забезпечувати клієнтів пивом.

Пивовар розробив три пропозиції — золоту, срібну та бронзову. Зокрема "золота" коштує  €7,5 тис. і припускає, що клієнт буде забезпечений щоденною пляшкою пива 0,33 л, роздрібна ціна якої — €1,7, а також 18 «персоналізованими склянками».

Як пише WSJ, пивопровід — не нова ідея. Зокрема в данському місті Рандерс є труба під вулицею, яка транспортує пиво в бари. Бувають пивопроводи, які ведуть до деяких тентів, і на щорічному Октоберфесті. В місті Клівленд (штат Огайо) також є труба для пива — вона переганяє напій з пивоварні в бар, який розташований на тій же вулиці.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень