У Бармаках облаштовують лаунж-зону (4 ФОТО)

облаштоване місце відпочинку у Бармаках

Цими днями у Бармаках з'явилися нові місця для відпочинку. Як розповідають слухачі Радіо Трек, спочатку було облаштовано один столик із кріслами. А вже цими вихідними з'явився іще один. Тож є всі шанси, що таємничий майстер на цьому не зупиниться. 

облаштоване місце відпочинку у Бармаках

Столик і крісла зробили з дерев'яних європіддонів. Цікаво, що саме місце пікніку облаштоване доволі далеко від проїзної частини дороги, тож комусь, вочевидь, довелося тягти ці піддони у руках.

Поруч видно і місце, де робили вогнище.  

облаштоване місце відпочинку у Бармаках

Люди, які відпочивали там, сміття по собі не залишили. З усіх фото видно, що місце прибране, і це є хорошим прикладом для майбутніх відпочивальників.

Якщо маєте інфорамцію про людей, які облаштували ці місця для відпочинку, або бачили їх у Бармаках, - пишіть нам у коментарях або на пошту. 

облаштоване місце відпочинку у Бармаках

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень