У Бармаках облаштовують лаунж-зону (4 ФОТО)

облаштоване місце відпочинку у Бармаках

Цими днями у Бармаках з'явилися нові місця для відпочинку. Як розповідають слухачі Радіо Трек, спочатку було облаштовано один столик із кріслами. А вже цими вихідними з'явився іще один. Тож є всі шанси, що таємничий майстер на цьому не зупиниться. 

облаштоване місце відпочинку у Бармаках

Столик і крісла зробили з дерев'яних європіддонів. Цікаво, що саме місце пікніку облаштоване доволі далеко від проїзної частини дороги, тож комусь, вочевидь, довелося тягти ці піддони у руках.

Поруч видно і місце, де робили вогнище.  

облаштоване місце відпочинку у Бармаках

Люди, які відпочивали там, сміття по собі не залишили. З усіх фото видно, що місце прибране, і це є хорошим прикладом для майбутніх відпочивальників.

Якщо маєте інфорамцію про людей, які облаштували ці місця для відпочинку, або бачили їх у Бармаках, - пишіть нам у коментарях або на пошту. 

облаштоване місце відпочинку у Бармаках

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень