В яких школах Рівного вчать геніїв. Результати мультипредметного тесту

Є діти, які отримали максимальний бал під час тестування

Чотири випускники рівненських шкіл отримали 600 балів за результатами основної сесії з національного мультипредметного тесту. Це найвищий бал, який можна отримати за результатами перевірки знань.

Наразі максимальні оцінки за знання отримали випускники ЗОШ№1, ЗОШ№28, СпШ№15 та випускник економіко-правового ліцею.

 

Ще 28 школярів - отримали по 400 балів на тестуванні.

Нагадаємо, що цього року випускники закладів загальної середньої освіти складали національний мультипредметний тест (НМТ) з української мови, математики та історії України.

За інформацією Управління освіти м.Рівне, це попередні результати основної сесії НМТ, що триватиме до 10 серпня.

Окрім цього, з 16 до 20 серпня відбудеться додаткова сесія.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень