Від рук російських окупантів загинув чоловік медсестри з міської лікарні Рівного

Він потрапив під артобстріл

Адміністрація та колектив Центральної міської лікарні висловлює глибокі співчуття медичній сестрі відділення дорослої інфекції Марії Агеєвій. У неї трагічно загинув чоловік.

Відомо, що він загинув унаслідок ворожого ракетного обстрілу, виконуючи свій обов’язок охороняючи важливий стратегічний об’єкт нашої області.

Ймовірно, військовослужбовець загинув внаслідок трагедії на Антопільській телевежі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень