У трьох областях України можуть запровадити карантин: частина - сусіди Рівненщини

Епідеміологи вивчають ситуацію

Ситуація щодо рівня захворюваності на ГРВІ та коронавірус перебуває на контролі Рівненського обласного центру контролю і профілактики хвороб.

У сусідніх областях – на Тернопільщині, Житомирщині та на Буковині зафіксували значне перевищення епідпорогу, там розглядають варіанти запровадження карантину.

На Рівненщині поки ситуація контрольована, зауважує завідувачка відділу епіднагляду Юлія Терентьєва. Минулого тижня в області зафіксували понад 8 тисяч хворих, більшість з них – діти.

Тож у школах почали моніторити рівень відвідуваності і там, де більш ніж 20% учнів занедужали, рекомендують перейти на дистанційку. Наразі на Рівненщині таких 7 шкіл.

Юлія Терентьєва також додала, що торік в аналогічний період рівень госпіталізації пацієнтів був суттєво вищим. Це свідчить, що зараз у більшості пацієнтів легкий або середньої важкості перебіг хвороби.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень