У тих, хто переніс COVID, антитіла зберігаються довше, ніж вважали досі

Тож вакцина на цей час не треба?

Дослідження проводили вчені у Швеції та Італії. І встановили, що антитіла до коронавірусу після перенесеної недуги можуть зберігатися в організмі до 15 місяців. Хоча найбільш різко їх кількість знижується у перші пів року після хвороби.

Вони проаналізували 188 зразків крові у 136 пацієнтів, які перехворіли, і 23 - у вакцинованих. І побачили, що

найбільше антитіл - на 15-28-й дні після зараження. Потім їх кількість різко знижувалася і стабілізувалася через півроку. Але трималася до 15 місяців.

Тож вчені зробили висновок, що імунітет проти коронавірусу - тривалий. Але оскільки вірус мутує, то це викликає занепокоєння. 

Джерело biorxiv.org

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень