Повідомляють про закупівлю йодиду калію школярам столиці: Чи придбають таблетки у Рівному?

Наразі офіційні джерела не підтверджують цю інформацію

Школярам Києва закуплять препарати йодид калію. Через це з батьків збирають письмові згоди на прийом препарату, якщо на випадок радіаційної аварії діти перебуватимуть у школі. Цю інформацію поширюють у телеграм-каналі Klymenko Time. Наразі офіційної інформації про це поки немає.

Радіо Трек намагався з’ясувати в міському управлінні освіти, чи не планують забезпечити йодидом калію школярів Рівного. Проте на дзвінки начальник управління не відповідає.

Зауважимо, що з власних джерел Радіо Трек стало відомо, що днями медикам одного з медзакладів Рівного роздали препарати для йодної профілактики, проте потім попросили їх повернути таблетки.

Довідка

У разі аварії на ядерних установках, значна частина викидів містить радіоактивний йод, або так звані радіоактивні ізотопи йоду («поганий йод»). Якщо не вживати заходів захисту, радіоактивний йод дуже легко і швидко поглинається щитоподібною залозою (особливо у дітей) і може призвести до її захворювань.

Щоб зменшити негативний вплив радіоактивного йоду на щитоподібну залозу, використовують калій йодид.

 

Такий захід називають йодною профілактикою.

 

Після прийому препарату відбувається блокування щитоподібної залози, що перешкоджає накопиченню в ній радіоізотопів йоду.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень