У своїй дисертації Кива збрехав про участь у наукових конференціях (ВІДЕО)

А також підробив довідки та використав у роботі нереальні терміни

Напередодні народний депутат від фракції «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію.

І навіть неправдива інформація про виступи у наукових конференціях, у яких він насправді не брав участь, не завадили йому стати кандидатом наук з державного управління.

У своїй дисертації Кива послався на те, що він брав участь у наукових конференціях Міжрегіональної Академії Управління персоналом, які проходили у 2018-2019 роках і за цими його виступами нібито опублікували відповідні збірники за результатами конференції, повідомляє Bihus.Info.

Однак у збірках виступи Іллі Киви відсутні. Крім того, його участі в конференціях спростували безпосередньо в МАУП. Крім того, у своїй дисертації Кива використовував  вигадані терміни. Втім, науковці, які приймали захист дисертації, одноголосно схвалили наукову роботу.

Крім того, Кива супроводжував свою дисертацію чотирма довідками, одна з яких нібито була з офісу генерального прокурора.

При цьому там інформацію спростували. Адже ніякої довідки вони не видавали. 

 

Також офіційно Киві нібито видавали довідки комітет українського парламенту з питань правоохоронної діяльності та МАУП.

 

Ще одну довідку він отримав від «Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління». Водночас підпис глави цієї організації на роботі Киви не збігається з його підписами на інших документах.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень