У своїй дисертації Кива збрехав про участь у наукових конференціях (ВІДЕО)

А також підробив довідки та використав у роботі нереальні терміни

Напередодні народний депутат від фракції «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію.

І навіть неправдива інформація про виступи у наукових конференціях, у яких він насправді не брав участь, не завадили йому стати кандидатом наук з державного управління.

У своїй дисертації Кива послався на те, що він брав участь у наукових конференціях Міжрегіональної Академії Управління персоналом, які проходили у 2018-2019 роках і за цими його виступами нібито опублікували відповідні збірники за результатами конференції, повідомляє Bihus.Info.

Однак у збірках виступи Іллі Киви відсутні. Крім того, його участі в конференціях спростували безпосередньо в МАУП. Крім того, у своїй дисертації Кива використовував  вигадані терміни. Втім, науковці, які приймали захист дисертації, одноголосно схвалили наукову роботу.

Крім того, Кива супроводжував свою дисертацію чотирма довідками, одна з яких нібито була з офісу генерального прокурора.

При цьому там інформацію спростували. Адже ніякої довідки вони не видавали. 

 

Також офіційно Киві нібито видавали довідки комітет українського парламенту з питань правоохоронної діяльності та МАУП.

 

Ще одну довідку він отримав від «Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління». Водночас підпис глави цієї організації на роботі Киви не збігається з його підписами на інших документах.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень