У Рівному знайшовся чоловік, якого шукали майже тиждень після зникнення на Оствиці

Увесь час телефон зниклого був вимкнений

17 травня під час комендантської години на Оствиці у Рівному зник 50-річний Віктор Пелешок.

Оскільки телефон зниклого був поза зоною, рідні вирішили звернутися до поліції.  Правоохоронці обстежили територію парку, але нічого не знайшли.

Як повідомили Радіо Трек у поліції, напередодні чоловік сам повернувся додому. Попередньо, жодних протиправних дій щодо нього не було.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень