У Рівному зібралися десятки представників духівництва. Відзначають ювілей (ФОТО)

Свято-Георгієвського подвор`я

У Рівному відзначили 20 річний ювілей заснування Свято-Георгієвського подвор‘я.

Обитель заснували монахині Городоцького Свято Миколаївського жіночого монастиря на території військової частини. Тепер це особливе місце молитви тисяч вірян і паломників, пише Рівне. Голос Церкви.  

6 травня 2021 року, у день вшанування великомученика Георгія Побідоносця, відбулось урочисте богослужіння на Свято - Георгієвському подвор‘ї міста Рівного.

Очолив літургію вікарій Рівненської єпархії єпископ Дубенський, йому співслужив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій та багаточисельне духовенство.

Також за богослужінням молився та причастився Святих Христових Тайн митрополит Рівненський та Острозький Варфоломій.

«Ця свята обитель, власне, розпочалась із батьківського благословіння нашого владики Варфоломія, - розповідає ігуменя Михаїла (Заєць). - Прийшли ми сюди офіційно у травні 2001 року, у стареньке одноповерхове приміщення, яке належало військовій частині.»

За розповідями насельнець, будівля, яка мала стати згодом храмом, довгий час не використовувалась, тому передали її монастирю у занедбаному стані.

Монахині власними силами відремонтували приміщення і за два тижні звершили перше богослужіння на честь Небесного покровителя обителі Георгія Побідоносця.

«Обитель пройшла довгий шлях, щоб сьогодні виблискувати святими куполами і стати улюбленим місцем молитви тисяч рівнян, - коментує подію митрополит Рівненський та Острозький Варфоломій. - Було чимало проблем із узаконенням території, із виготовленням документації на неї, але на все, як бачите, воля Божа. Я вважаю, що Свято - Георгієвське подвор‘я окраса Рівного та місце особливої духовної сили.»

Митрополит Рівненський та Острозький Варфоломій був присутній на службі та урочистостях

Як пише Рівне. Голос Церкви

За двадцять років свого існування Свято - Георгієвське подвор‘я зуміло об’єднати та залучити сотні людей до служіння, для спільної молитви. 

Нести свій чернечий послух на подвор’я приходить багато молодих черниць. В обителі діє кілька груп недільних шкіл, тут пишуть духовні пісні, вчаться регентству і дають молитовний прихисток усім, хто цього потребує.

« Я низько кланяюсь сьогодні усім, хто всі ці роки підтримував обитель, хто допомагав із її реконструкцією і встановленням. Тепер це вже історія, але вона має прекрасне продовження у дітях , що сюди прибігають, у прихожанах, у монахинях, яких з кожним роком більшає,» - підсумувала ігуменя Михаїла.

Радіо Трек у Тelegram, Viber: 063-73-4-106-4 

Теги: Церкви

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень