У Рівному затримали юнака, який підпалив чужі двері на замовлення російських спецслужб (ВІДЕО)

Обіцяних грошей від замовників юнак так і не отримав

На початку жовтня цьогоріч в одному з чат-ботів 17-річний рівнянин отримав пропозицію підзаробити: за винагороду потрібно було підпалити двері однієї з квартир по вулиці Вербовій у Рівному. За вказаною адресою проживає матір військовослужбовця.

Зловмисник виконав «роботу» та скинув фотозвіт «замовникам», втім коштів вони не відправили, мовляв, «погано горіло».

Оперативники встановили особу палія та його місцезнаходження. За фактом умисного знищення або пошкодження майна шляхом підпалу, слідчі повідомили неповнолітньому про підозру за ч. 2 ст. 194 КК України.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень