У Рівному запрацюють дитсадки: Які заклади та для кого відчинять двері

Запрацюють вони з 23 травня

З понеділка у Рівному запрацюють вісім дитсадків.

Однак прийматимуть у закладах виключно дітей, батьки яких є військовими або працівниками критичної інфраструктури та не мають з ким залишити дитину, повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

З 23 травня роботу відновлять 2, 17, 39, 37, 45, 51, 52, 56 дошкільні навчальні заклади. 

 

Надалі мережа закладів, які прийматимуть дітей,  може розширюватися. Важливою умовою для роботи закладу, є наявність укриття.

Важливо, що для, аби дитину прийняли у дитсадок,  батькам потрібно надати довідку з місця роботи з підтвердженням того, що вони дійсно працюють та зайняті. 

Начальник міського управління освіти Богдан Турович зазначив, у дитсадках сформують групи по 15 дітей і за кожною з груп закріплять вихователів, аби у випадку повітряної тривоги дітей змогли швидко завести в укриття. 

Цікаво, що вихователів з дитсадків, які поки не працюватимуть, будуть долучати до роботи у тих дошкільних закладах, які запрацюють з понеділка. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень