У Рівному закуплять нові автобуси. Вони обслуговуватимуть частину району новобудов

Це буде комунальний транспорт

Фото ілюстративне

На 20 автобусів Рівне візьме кредит. Таке рішення прийняли депутати Рівнеради на засіданні сесії. 60 млн грн на них під 7% річних планують отримати в «Укргазбанку». 

Про це ми писали тут:

У Рівне хочуть закупити автобуси з кондиціонерами

Автобуси вміщатимуть понад пів сотні людей, будуть облаштовані пандусами та місцями для людей з інвалідністю. Транспортні засоби відповідатимуть стандарту не нижчому за «Євро-5».

Попередньо, автобуси курсуватимуть у районах новобудов на Басовому Куті. Південному та у Квасилові. А також у Тинне та Золотіїв, де чи не найгірша ситуація з громадським транспортом.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень