У Рівному, за менш ніж 1 годину, знайшли викрадену BMW Х5: оштрафували заявника

Чоловіку загрожує близько 3 тисяч грн штрафу.

Поліцейські у Рівному оперативно розшукали автомобіль, який власник вважав викраденим. Сьогодні на лінію 102 заявник повідомив, що на вулиці В’ячеслава Чорновола зник його BMW.

Патрульні, прибувши на місце виклику, виявили легковик. Зʼясувалося, що чоловік забув, де його припаркував, і викликав поліцію.

За свідомо неправдивий виклик на 36-річного рівнянина склали адмінматеріал. Чоловіку загрожує близько 3 тисяч грн штрафу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень