У Рівному з’явиться заказник

Яку територію міста він охопить

Гідрологічний заказник «Рівненські плавні» з’явиться у Рівному.  

В територію заказника увійде майже 100 гектарів землі за озером Басів кут на південному виїзді з міста, де розташована заплава річки Усті.

Гідрологічний заказник матиме важливе значення для збереження та охорони водних екосистем міста, а також збереження біорізноманіття й підтримання екологічного балансу в регіоні.

В межах заказника буде заборонене будь-яке будівництво. Готелі, заклади харчування, місця для паркування та все інше може бути розташоване лише за його межами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень