У Рівному в бабці вкрали їжу, яку вона берегла на зиму (ФОТО)

Жінка дуже засмутилася, бо поповнити запаси, немає змоги

У Рівному невідомий вкрав їжу у бабусі.

75-річна рівнянка розповіла інспекторам патрульної поліції, що близько 10-ї години ранку у неділю помітила пошкоджений замок на дверях у хлів.

Коли зайшла всередину, виявила відсутність харчів. Заявниця дуже хвилювалася та була в пригніченому стані, оскільки продукти були заготовлені на зиму, а поновити вкрадені запаси у них з чоловіком немає можливості.

На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу. 

А вже за декілька годин патрульні відвідали родину та привезли харчі

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень