У Рівному сталася стрілянина: Молодик влучив в око однолітка

Хуліган – під домашнім арештом

Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

В одному з парків у Рівному сталася стрілянина.

Інцидент ввечері 2 грудня стався в парку за майданом Просвіти. Під час конфлікту, який виник між двома компаніями молодиків, 18-річний рівнянин кілька разів вистрілив з пневматичного пістолета в бік опонентів, випадково влучивши в око однолітка.

Як повідомили у відділі комунікації поліції області, після пострілів зловмисник викинув пістолет та втік. Однак вже наступного дня хулігана затримали.

Найближчі два місяці хлопець пробуде під нічним домашнім арештом. Надалі за вчинене йому може загрожувати від 3 до 7 років позбавлення волі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень