У Рівному шукали вибухівку. На зупинці громадського транспорту

Рятувальники та поліцейські спрацювали блискавично

Зупинка, яку зранку перевіряли. Скрін з Гугл карт.
Зупинка, яку зранку перевіряли. Скрін з Гугл карт.

На Ювілейному у Рівному зранку, 30 серпня, працювали спецслужби.

На зупинці громадського транспорту, поблизу колишнього цегельного заводу, рівняни виявили підозрілий предмет.

На місце події виїжджали усі спецслужби. На щастя, вибухівки там не було, повідомив речник обласного управління надзвичайних ситуацій Дмитро Мельник:

 - Це була дерев’яна скринька. У ній нічого не було.

 

Ми обстежили місце - там не виявлено вибухонебезпечних предметів.

 

Зважаючи на воєнний стан, на такі повідомлення спецслужби реагують блискавично.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень