У Рівному розбилися два легковики. На трасі Київ-Чоп перекинулася фура(ФОТО)

Є потерпілі

На вулиці Василя Червонія сталася ДТП із травмованими за участю двох автомобілів. Аварія сталася неподалік Текстильника.

На ділянці дороги рух транспортних засобів був повністю обмежений в обох напрямках.

На місці події працює поліція і медики. Очевидці повідомляють, що з червоної автівки рятувальники деблокували вагітну. Окрім неї у салоні були діти.

 

Ще одна аварія сталася у селі Тараканів, що на Дубенщині.

Там на трасі Київ-Чоп перекинулася фура. 

Стан водія оцінюють медики. На місці події працюють поліцейські.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: ДТП
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень