У Рівному проведуть капітальний ремонт ліфтів

Поки що в одному будинку

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Впродовж минулого тижня на Рівненщині оголосили майже чотири десятки тендерів на проведення необхідних для громад покупок та робіт.

Зокрема, у Рівному планують відремонтувати приміщення ЦНАПу. Очікується, що вартість ремонту становитиме майже півтора мільйона гривень, повідомили у Рівненській ОВА.

В обласному центрі також проведуть капітальний ремонт ліфтів. Поки що йдеться про будинок, що на вулиці Вербовій, 38 на Ювілейному. Вартість робіт сягне майже мільйона гривень. Тим часом Клеванська селищна рада збирається придбати автомобіль за понад пів мільйона гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

У Рівному знайшли посвідчення УБД на прізвище Волошин

Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

Більше оголошень