У Рівному продовжили «зелену» карантинну зону. Що дозволено

Обов’язковий масковий режим зберігається

Сьогодні під час засідання комісії ТЕБ та НС прийняли рішення продовжити на території Рівненської територіальної громади «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

Про це повідомив голова рівненської територіальної громади Олександр Третяк.

Тим самим на території нашої громади:

  • Дозволено проведення масових заходів без обмежень щодо кількості осіб за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу негативного тесту на COVID-19 або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

  • Збільшено заповненість залів до 2/3 для відвідувачів масових заходів та кінотеатрів/театрів, які проводять діяльність без вимоги щодо наявності негативного результату тестування на COVID-19, або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

– Тож прошу всіх дотримуватися вимог «зеленої» карантинної зони, щоб ми і далі мали стабільну позитивну епідеміологічну ситуацію, – йдеться в повідомленні Третяка.

Водночас у «зеленій» зоні зберігається обов’язковий масковий режим, перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на місцях для сидіння.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень