У Рівному помер ветеран органів прокуратури

Вічна пам’ять!

Напередодні з життя пішов 74-річний ветеран органів прокуратури Валентин Самороков

27 років свого життя він присвятив службі в органах прокуратури. Спочатку працював на Львівщині, а потім і на Рівненщині. У 2001 році Валентин Олександрович вийшов на заслужений відпочинок з посади начальника слідчого відділу прокуратури Рівного.

 

Після цього свої знання передавав студентам Національного університету водного господарства та природокористування.

Попрощатися з Валентином Самороковим можна буде завтра, 5 липня, о 10:00 у ритуальній залі кладовища «Нове» у Рівному. Поховають Валентина Саморокова на рідній Львівщині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень