У Рівному по-варварськи обшморгали крону лип, - активісти (ФОТО)

Замість санітарної обрізки кількох гілок – знищили дерева

Фото оприлюднили у ГО "Сад історій в Рівному"
Фото оприлюднили у ГО "Сад історій в Рівному"

У середу, 14 липня, КП «Міськсвітло» у Рівному по-варварськи обшморгали крону 2 лип на вулиці Симона Петлюри, 40, лишивши лише стовбури. Дерева знищено, переконують у ГО «Сад історій в Рівному».

Фото оприлюднили у ГО "Сад історій в Рівному"
Фото оприлюднили у ГО "Сад історій в Рівному"

Активісти звернулися на гарячу лінію та написали скаргу.

 - Сподіваємося, керівник сплатить штраф, який, на жаль, і близько не відшкодує вартості такого дерева. Також готуємо звернення до всіх керівників комунальних підприємств. Виростити дерево в міських агресивних умовах дуже складно.

 

Кожне доросле дерево на вагу золота та виконує важливу роль в адаптації міста до зміни клімату та створення комфорту для мешканців, - повідомили у громадській організації «Сад історій в Рівному».

 

 

Після такої обрізки дерево-стовбур, рятуючись, випускає безліч водяних пагонів, але вони не є гілками, і не виконують своїх функцій. Люди думають, що дерево відросло, а воно помирає. Після кронування дерево живе 2-5 років, хоча могло б ще служити місту багато років.

Окрім того, якщо неправильно кронувати дерево та зрізати великі пристовбурові гілки, без належного оброблення зрізів, то туди потрапляють вода, сніг, бактерії, шкідники, гриби, - це все разом руйнує стовбур дерева, його серцевину.

Рівнянам нагадують,

Якщо бачите обрізку/видалення дерева - поцікавтеся у виконавців про наявність документів та дозволів на такі дії.

Якщо документів немає - викликайте поліцію 102.

Також зателефонуйте на гарячу міську лінію 1553.

Фото - ГО "Сад історій в Рівному"
Фото - ГО "Сад історій в Рівному"

Фото надали у ГО «Сад історій в Рівному»

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень