У Рівному п'яний водій Peugeot вивалив металевий паркан (ФОТО)

Водія оштрафували

Аварія сьогодні зранку сталася на вулиці Відінській у Рівному.

Близько 4 години Peugeot врізався у металевий паркан, повідомляє Патрульна поліція.

На місці патрульні з’ясували, що 21-річний водій авто не стежив за дорогою, не вибрав безпечної швидкості руху та не впорався з керуванням, через що і сталася аварія. Однак під час розмови у молодика помітили  ознаки алкогольного сп’яніння.

Освідування на місці показало 1,29 проміле, з чим водій не погодився. У закладі охорони здоров’я результат становив вже 1,54 проміле.

За створення аварії та водіння напідпитку на 21-річного водія склали адміністративні протоколи.  До того ж водія відсторонили від керування.

До слова, за минулу добу патрульні склали 3 адмінматеріали за водіння у стані сп’яніння та 7 адмінматеріалів щодо ДТП.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень