У Рівному хочуть створити комісію, яка встановлюватиме факти отруєння бджіл

Створення комісії підтримали на міськвиконкомі

Бджолярі Рівненської тергромади почали реєструвати приватні пасіки.

На сьогодні їх вже майже 20. Однак заяви на їх реєстрацію ще надходять, повідомив начальник управління економіки міста Володимир Липко.

З реєстрацією приватних пасік в громаді з'явилася потреба у створенні комісії, яка  встановлюватиме фактів отруєння бджіл на території громади для того, аби потім пасічники могли отримати відшкодування.

У цю комісію мають увійти працівники органів місцевого самоврядування за місцем розташування пасіки та, які знаходяться не більше, ніж за 10 км від розміщення пасіки, яку  обстежує комісія. Також у комісію увійдуть працівники служби з питань безпечності харчових продуктів та представник територіального органу Нацполіції України, - розповів Володимир Липко.

За створення комісії на виконкомі проголосували одноголосно.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень