У «Рівнеоблводоканалі» провели масову вакцинацію працівників

Наразі щеплення отримала уже третина колективу

Уже сьогодні медики КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Північний» провакцинували від коронавірусної хвороби майже третину співробітників Рівнеоблводоканалу.

Згідно з рекомендаціями МОЗ щеплювати працівників водопостачального підприємства будуть двічі з дотриманням необхідних інтервалів введення вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш зазначає, що пріоритетом нині має бути не лише власне здоров’я, але й турбота про оточення:

- Провідні світові вчені довели, що колективний імунітет формується лише двома шляхами – масовою вакцинацією, або антитілами природного походження.

 

І якщо перший шлях став доступним/безплатним для кожного з нас, то шанс випробувати другий загрожує Україні стагнацією економіки, суспільного життя та ізоляцією від тих країн, яким вдалось взяти Covid-19 під контроль.

 

Наш персонал вкотре демонструє свідомість добровільного вибору задля спільної вседержавної мети, —  наголошує Андрій Карауш.

Керівник підприємства також відмітив, що для проведення цієї процедури на підприємстві створені усі умови згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я.

Пресслужба Рівнеоблводоканалу

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень