У Рівненському районі ДТП: Три жінки та 5-річна дитина в лікарні

Слідчі розпочали досудове розслідування

Вчора, 31 січня, у селі Ільпінь Рівненського району сталася ДТП. Внаслідок автопригоди три жінки та малолітня дитина постраждали. 

Поліцейські з’ясували, що 22-річний водій «Peugeot», житель села Глинськ, не впорався з керуванням та внаслідок заносу автомобіля наїхав на людей, які на узбіччі чекали громадський транспорт. Після цього легковик з’їхав у кювет. 

Кермувальник був тверезий, в автопригоді не постраждав.

4 потерпілих, серед яких матір із 5-річною дитиною, з різними травмами доставили до лікарні.

Слідчі розпочали досудове розслідування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень