У Польщі 13-річний українець велосипедом їхав по автобану до подруги — її реакція розіб'є серце

Коли його зупинили, він був змоклий і змерзлий

Фото згенероване ШІ

У Польщі поліція зупинила 13-річного українця, який їхав велосипедом швидкісною трасою S7 у напрямку Плонська, щоб побачитись із дівчиною, з якою познайомився в онлайн-грі.

Як повідомляє PAP, інцидент стався 24 жовтня неподалік села Залуські. Хлопець їхав автомагістраллю без світловідбивачів, ліхтарів і навіть дзвінка, був у чорному одязі й був майже непомітний на дорозі.

Під час перевірки з’ясувалося, що підліток — 13-річний українець, який живе у Варшаві.

 

Спершу він сказав поліції, що йому 16 і що він просто «тренує техніку їзди».

 

Документів при собі не мав — лише міську транспортну картку.

Хлопець доїхав автобусом із Варшави до села Чоснув, а потім ще близько 30 кілометрів проїхав велосипедом — місцевими дорогами, узбіччям і навіть трасою. Коли його зупинили, він був змоклий і змерзлий.

Підліток розповів, що їхав до нової знайомої, з якою познайомився в інтернеті, і хотів залишитись у неї на ніч. Але щойно повідомив дівчині, що його зупинила поліція — вона одразу заблокувала його в месенджері.

На місце приїхала мати хлопця, яка нічого не знала про втечу сина. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень