У  парку на Рівненщині квітне первоцвіт, який вміє «спати» (ФОТО)

Як виглядає квітка

На околицях національного природного парку «Дермансько-Острозький», що на Рівненщині, цьогоріч знову квітує сон-трава.

Про це повідомили на сторінці парку у Facebook.

Великі лілово-рожеві дзвіночки – справжня окраса соснових та мішаних лісів. Ззовні первоцвіт покритий густими, м’якими волосками, які сприяють високій холодостійкості, тому їх не пошкоджують весняні заморозки, - йдеться у повідомленні.

Квіти цієї рослини у негоду та вночі закривають свої пелюстки і низько схиляються, ніби засинають.

Відомо, що через зривання квітів та з ряду інших причин, рослину з кожним роком стає все складніше знайти, тому вона занесена до Червоної книги України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень