У міський дитячій лікарні Рівного проводять службове розслідування: У чому справа

Перевірка триватиме майже до кінця липня

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У міській дитячій лікарні Рівного розпочали службове розслідування.

Упродовж двох місяців спеціально створена комісія з’ясовуватиме обставини, про які публічно заявила депутатка Рівнеради Галина Кульчинська

Ще на початку квітня вона написала депутатське звернення до міського голови щодо ситуації в медзакладі. Мовляв, персонал схиляють до того, щоб вони добровільно погодилися перейти на мінімальну зарплату через великі фінансові проблеми у лікарні.

Орієнтовно через місяць багаторічний очільник закладу повідомив про завершення своєї роботи на посаді директора. А за два дні після цього міський голова підписав розпорядження про проведення у лікарні службового розслідування.

Результати мають надати до 21 липня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень