У лікарні Рівного відкрили Центр реабілітації

Там лікуватимуть і військових, і цивільних

Центр реабілітації з’явився на базі Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка. Там лікуватимуть військових та цивільних після травм і поранень, повідомили у Рівненській ОДА (ОВА).

Реабілітаційний центр створили шляхом реорганізації центрів неврології та реабілітації. У закладі провели капітальний ремонт, розмістили 20 ліжок, встановили медичну бігову доріжку, мотомеди, шведські стінки, вертикалізатор, сходи для навчання ходьби та гімнастичні кушетки.

На відкритті центру Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив:

Такі реабілітаційні центри, в першу чергу, призначені для тих, хто зазнав травм війни. Це один з пунктів реалізації політики Героїв, яка запроваджена президентом Володимиром Зеленським. Сьогодні крок за кроком реабілітаційні центри з’являються в лікарнях всієї України і наша мета – зробити, як мінімум, 7 800 реабілітаційних ліжок. Це забезпечить нашу потребу і ми зможемо повернути всіх до звичайного життя. Всіх тих, хто боронить нашу Україну, всіх тих, хто в тилу допомагає військовим.

Послуги в центрі будуть безплатними. Для цього обласна лікарня уклала договори з НСЗУ за двома пакетами медичних гарантій – «Стаціонарна реабілітаційна допомога» та «Амбулаторна реабілітаційна допомога». Відповідно за послуги дорослим і дітям лікарні платить держава.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень