У Криму ввели надзвичайний стан: Що відомо?
Окупаційна влада попередила населення

На території тимчасово окупованого Криму та Севастополя запровадили режим надзвичайної ситуації регіонального характеру. Про це заявив голова окупаційної адміністрації Сергій Аксьонов.
За його словами, рішення ухвалили через складну ситуацію з енергозабезпеченням після атак.
Надзвичайний стан почав діяти з 13:00 та, як заявляють окупаційні органи, має врегулювати фінансові, договірні та інші питання, а також спростити процедури відшкодування збитків.
В окупаційній владі також сподіваються відновити енергопостачання Севастополя протягом доби.
Радіо Трек: НОВИНИ