![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Хто вони?
Троє бійців із Рівненщини стали учасниками Національної збірної «Ігор Нескорених». Про це повідомив голова Рівненської ОДА (ОВА) Віталій Коваль.
Першим учасником є 27-річний рівнянин Олександр Будько, який під час звільнення Харківщини втратив обидві ноги.
З початку повномасштабної війни він долучився до лав батальйону «Карпатська Січ». Воював під Ізюмом, а під час звільнення Харківщини втратив обидві ноги. Пройшовши курс реабілітації в США, продовжує адаптацію до ходьби з протезами. Розвиває інклюзію в Україні, допомагає ветеранам та пише книгу.
Крім того, Олександр Будько став обличчям бренду Indposhiv і представляв Україну на благодійному вечорі під час Канського кінофестивалю. Під час «Ігор Нескорених» виступатиме в дисциплінах «веслування на тренажерах», «легка атлетика», «баскетбол на візках».
Дмитро Полов’ян — із Квасилова. Торік у липні він потрапив у російський полон, а у жовтні повернувся додому в результаті обміну.
Солдат-розвідник 46-ї окремої аеромобільної бригади. Має важку черепно-мозкову травму, поранення грудної клітки, черевної порожнини, хребта, ніг. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Зараз проходить реабілітацію у госпіталі на Рівненщині. Виступатиме у дисципліні «плавання».
26-річний Семен Лагун із Зарічного. У боях під Мар’їнкою йому відірвало кістку на нозі, зараз встановили штучну.
На початку війни він приєднався до підрозділу «Правого сектору». Після тяжкого поранення під Мар’їнкою його прооперувати, реалібітацію він проходив у Львові. Виступатиме в дисциплінах «волейбол сидячи», «веслування на тренажерах», «пауерліфтинг».
Загалом у відбіркових змаганнях брали участь 202 військовослужбовців та ветеранів з різних регіонів України. Цього року Ігри Нескорених проходитимуть у вересні у Дюссельдорфі. Торік українська збірна виборола на цих змаганнях 16 медалей.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК