У Києві можливі 7-бальні землетруси: У НАН розповіли про небезпеку

Є спеціальна карта

Завчасно передбачити землетрус -- неможливо. Можна лише розрахувати його вірогідність

Директор Інституту геофізики НАН Олександр Кендзера вважає, що в Україні є небезпечні місця, де можливі сильні землетруси.

За його словами, є спеціальні карти з позначками районів ймовірних землетрусів. Там заборонено споруджувати житлові будинки, мости та інші будівлі.  

Інформація про те, де можуть бути сильніші за 3,3 бала землетруси, показані на картах сейсмічного районування території України.

 

Виділено зони, в яких за останні 100 років могли відбуватися землетруси певної інтенсивності. Якщо подивитися на карту, то можна побачити, що в Києві максимальні землетруси на ґрунтах 3-ї категорії за сейсмічними властивостями проявлялися як 7-бальні. 

 

В Україні існують норми, за якими треба будувати в сейсмічних зонах будинки, мости в такому вигляді, щоб вони не руйнувалися при заданих землетрусах. Очевидно, що великої шкоди ті землетруси, що відбуваються на нашій території, не приносять, – каже Олександр Кендзера.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень