У ДТП із маршруткою №39 у Рівному травмувалося троє жінок (ФОТО)

Усі вони – пасажирки маршрутки, двоє нині у лікарні

ДТП сталася сьогодні о 09:50 на перехресті вулиць Романа Шухевича та Андрія Мельника. На дорозі не розминулися легковик і маршрутка за номером 39.

У поліції повідомляють, що водійка легковика, 54-річна рівнянка, керуючи автомобілем Mercedes-Benz, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не врахувала дорожню обстановку і не надала переваги у русі маршрутці під керуванням водія 59-річного рівнянина.

На момент ДТП в салоні маршрутки перебували пасажири, троє з яких отримали тілесні ушкодження. Як стало відомо Радіо ТРЕК із власних джерел:

  • у 65-річної жінки, попередньо, закрита травма грудної клітки і забій ребер, її госпіталізували до обласної лікарні;
  • у 56-річної пасажирки – забій руки, від госпіталізації вона відмовилася;
  • у 51-річної рівнянки – забої правого передпліччя та грудної клітки, її госпіталізували до міської лікарні.

За фактом порушення ПДР розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 КК України. 

У рамках кримінального провадження у водіїв вилучені транспортні засоби та відібрані зразки крові – для перевірки на стан сп’яніння.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень