У Дніпрі раптово померла 16-річна дівчина: Кажуть, що перед тим вона їла свіжі ягоди

Остаточну причину смерті визначить експертиза

У Дніпрі розслідують смерть 16-річної дівчини.

Речниця Дніпровського відділу поліції Аліна Стаднік повідомила, що тіло дівчини  відправили на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Інших деталей у поліції повідомляють.

Однак «Інформатор Дніпро» пише, що, за попередньою інформацією, дівчина отруїлася свіжими ягодами. Перед смертю дівчина їла шовковицю, полуницю та червону смородину.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень