У дитсадки Рівного потраплять не всі: Відомо, скільки місць не вистачає

В управлінні освіти пропонують альтернативу

Понад 700 місць не вистачає для дітей у дитсадках Рівного. Наразі в електронній черзі перебувають майже 6 тисяч маленьких рівнян, але восени у дошкільні заклади приймуть лише половину.

Серед тих, хто цього року не зможе потрапити у дитсадок, більшість – малюки, яким ще не виповнилося двох років, понад шість сотень дітей ясельного віку та майже сотня – віком від 3 до 7 років.

Останній категорії дітей пропонуватимуть альтернативні форми здобуття дошкільної освіти у групах з короткотривалим перебуванням без харчування, повідомили в управлінні освіти у відповіді на запит Радіо Трек.

Зауважимо, аби мати більше шансів потрапити у дитсадок, батьки мають зареєструватися в електронній черзі, щойно новонароджена дитина матиме свідоцтво про народження.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень