У деяких школах Рівного зросте вартість харчування

Через економічну ситуацію в країні

Попри постійне зростання вартості продуктів у Рівному поки не планують збільшувати вартість шкільних обідів. Про це Радіо Трек повідомили у міському управлінні освіти.

Минулого навчального року їх ціна становила близько 50 грн, а сніданок завжди коштував дешевше.

Проте батьки школярів, яких забезпечує харчуванням компанія «Рамедас-Україна» повідомили, що вартість порцій у новому навчальному таки зросте. Сніданок коштуватиме 50 грн, а обід – 60.

Зокрема, лист з такою інформацією поширили у закладах освіти Рівного, які підприємство забезпечує харчування.

Також відомо, що цього року «Рамедас-Україна» планує запустити додаток, який спростить процес замовлення страв. В управлінні освіти про таку ініціативу вже чули, але поки не бачили, як саме працюватиме додаток.

Зауважимо, що є школи, де харчування торік було суттєво дешевшим. Зокрема, рівняни надіслали нам такі фото:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень