У День захисту дітей «УДАР» актуалізує питання безпеки дітей

Малечу вчили правил подорожнього руху та роздавали флікери

Цьогоріч 1 червня у Рівненській обласній організації «УДАР» Віталія Кличка» вирішили відзначити День захисту прав дітей корисними заходами. Зокрема розповісти малечі та їхнім батькам про правила безпеки дітей як пішоходів.

У шести населених пунктах Рівненської області цього вівторка відбулася акція: родинам розповідали про правила безпеки дітей на дорогах, роздавали інформаційні буклети та пояснювали, як використовувати браслети зі світловідбивачами.

Флікери використовують у багатьох країнах світу для того, щоб пішоходів було краще видно у сутінках чи темну пору доби.

- Дуже корисна річ, адже під час канікул ми гуляємо з дітьми до вечора, чи не до сутінків. Намагаємося вдягати дітей в одяг світлих та яскравих кольорів, але флікери прекрасно доповнюють цей момент, - ділилися враженнями учасники «УДАРівського» інтерактиву.

Волонтери «УДАРу» розповідали батькам, як правильно роз’яснювати дітям правила безпеки: робити це в ігровій формі й не втомлюватися повторювати.

- Безпека дітей в наших руках, - зауважив Валентин Демчук, лідер обласного «УДАРу».

Як президент ГО «Союз перевізників України» з одного боку, і як батько, він, як ніхто, розуміє, що основа безпеки – це дотримання правил всіма учасниками дорожнього руху:

- У День захисту дітей ми вирішили приділили максимум уваги громади до питання безпеки дітей на дорозі. Навчати дітей, оберігати – тільки так ми можемо їх захистити.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень