У чиновників можуть конфіскувати автомобілі

На користь ЗСУ

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

У Раді зареєстрували законопроєкт №7260.

Якщо його приймуть, держава зможе конфіскувати кинуті в аеропортах та на вокзалах автомобілі чиновників.

Законопроєкт передбачає першочергове виконання військово-транспортного обов’язку чиновниками високого рангу. Автомобілі, які держслужбовці, втікаючи за кордон, залишили біля вокзалів, аеропортів, доріг тощо, пропонують відправляти на потреби Збройних сил України.

На думку авторів законопроєкту, в умовах воєнного стану це дозволить задовольнити потреби ЗСУ транспортними засобами. Крім того, це сприятиме «підвищенню рівня свідомості та відповідальності перед державою та українським народом у службових осіб».

Автори проєкту наголошують, що громадяни вимушені ховатися від війни та разом зі своїми сім’ями покидати свої домівки, транспортні засоби, майно, виїжджаючи у більш безпечні регіони держави або й за межі України.

- Однак непоодинокими випадками зараз є виїзд за кордон народних депутатів України, керівних осіб державних органів, інших чиновників високого рангу, які залишають державу та її громадян сам на сам з ворогом, - йдеться в пояснювальній записці до проекту.

Джерело: Авто24

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень