У центрі Рівного замінували банк (ОНОВЛЕНО)

Про це повідомляють очевидці

У центрі Рівного замінували банк. Очевидці повідомляють, що йдеться про Otpbank, який розташований на вулиці С. Петлюри. Про це повідомляють  у місцевому Телеграм-каналі.

Нині на місці перебувають рятувальники, правоохоронці та вибухотехніки. 

Як повідомив у коментарі Радіо ТРЕК речник ДСНС області Дмитро Мельник,

З будівлі евакуювали близько 30 людей – відвідувачів та працівників банку.

 

Прямо зараз будівлю обстежують кінологи та вибухотехніки.

Як повідомили нам згодом, інформація про замінування банку після перевірки вибухотехніками не підтвердилася.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень