У центрі Рівного – ДТП з автоцистерною високого тиску (ФОТО)

Автомобіль із причепом зачепив іншу автівку на повороті

ДТП без травмованих сталася сьогодні близько полудня на вул. Замковій у Рівному. На місце події поліцію викликав, як з’ясувалося, винуватець аварії. Про це стало відомо Радіо ТРЕК.

У патрульній поліції нам прокоментували подію:

28-річний чоловік, який керував вантажівкою з причіпом Renault Premium, при заїзді на прилеглу територію не стежив за дорожньою обстановкою і через це наїхав на легковик MAZDA. А той, своєю чергою, просто стояв на тротуарі, чим однак порушив п.2.3 (б) та 13.1 ПДР України.

Попередньо відомо, що внаслідок ДТП обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження. На водія Renault склали адмінпротокол за ст. 124 КУпАП.

Зазначимо, що на автоцистерні заклеєні помаранчеві знаки, що означає, що на момент ДТП вона мала бути порожньою. Водночас інша табличка, яка попереджає про небезпечний для навколишнього середовища вантаж, з ТЗ не знята. А це, між іншим, порушення правил перевезення небезпечних вантажів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень