У Бермудському трикутнику виявили корабель з трупами 20 людей

Першими його помітили рибалки

Біля Британських островів Теркс і Кайкос у Вест-Індії, де проходить межа так званого Бермудського трикутника, виявили човен з 20 мерцями, - пише УНІАН з посиланням на Associated Press.

Рибалки помітили невеликий човен вранці 24 червня біля берегів острова Гранд-Терк і попередили морське відділення королівської поліції, яке відбуксирувало судно на берег.

На борту виявили тіла 20 людей, в тому числі двох дітей. Причини загибелі поки невідомі. Про насильницьку смерть нібито не йдеться.

Поліція працює над встановленням осіб загиблих, обставин та причин смерті.

Імовірно, човен прибув з Карибського регіону, а територія, де його виявили, не була пунктом його призначення.

Бермудський трикутник — назва, що зазвичай вживається до території площею 4000 кв. км і утворює на карті трикутник з вершинами на Бермудських островах, Пуерто-Ріко та південній Флориді (США). Існує міф, що в цих межах «за незвичайних обставин» зникли декілька морських суден та літаків. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень