У 34-річної вчительки з Рівного діагностували рак: вдома на маму чекає маленька донечка (ДОПОМОГА)

Хворобу діагностували днями

У вчительки хімії ліцею №9 з Рівного, Тетяни Загиней (Шокот), діагностували онкозахворювання. Вона мала захворювання шлунка, проходила лікування виразки, а нещодавно стан жінки раптово погіршився.

Тетяна пройшла низку досліджень і її скерували у Протипухлинний центр, там виявили рак шлунка.

 

Сьогодні діагноз підтвердили фахівці Національного інституту раку.

Попереду у рівнянки непростий шлях лікування, необхідна операція і хімієтерапія. Родина Тетяни Загиней просить фінансової підтримки, аби врятувати її життя. Вдома на маму чекає донечка, якій нещодавно виповнився 1 рік.

Кожна гривня наблизить жінку до одужання.

Робити добро так просто!

Долучайтесь до благодійності.

Номер банківських карток:

Посилання на банку: 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень