У 23-річного хлопця на Рівненщині виявили арсенал зброї (ФОТО/ВІДЕО)

Він вже був раніше судимий

Дві гранати виявили у чоловіка у Березному. Зловмисником виявився 23-річний раніше судимий мешканець села Орлівка.

Під час обшуку у нього вдома поліцейські вилучили майже чотири десятки патронів різного калібру, холодну зброю, димові шашки, магазини до автомата, вибуховий пакет і рушницю.

Молодику вже повідомили про підозру. За незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами йому загрожує до 7 років ув’язнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень