Тисячі мешканців Рівненщини не можуть виїхати з України, бо не платять аліменти

До них застосовують й інші санкції

Понад 3,5 тисячі мешканців Рівненщини не можуть виїхати з України через несплату аліментів.

Про це повідомляють в Міністерстві юстиції. 3649 осіб мають заборгованість зі сплати грошей власним дітям, тож їм обмежили виїзд з території держави.

Натомість, працівники виконавчої служби Рівненської області з початку цього року стягнули 19,5 млн грн заборгованості по аліментах.

У Мін'юсті нагадують, що санкції застосовуються у разі, якщо платник аліментів не перераховував кошти понад 4 місяці. У такому разі людині можуть обмежити право виїзду, право керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати.

У Міністерстві юстиції додають, що завдяки застосуванню обмежень, у час карантину з окремих батьків вдалося одноразово стягнути близько 100 тисяч грн.

Позитивні приклади зафіксовані в Острозькому, Здолбунівському та Рівненському районах.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень