Тягти економіку нікому: з 29 мільйонів українців працює тільки третина

Разюча статистика щодо населення від Українського інституту майбутнього

З початку повномасштабного вторгнення і донині в Україну не повернулися 8,6 мільйона осіб.

Станом на травень 2023 року постійне населення України становить 29 млн осіб, повідомляє Український інститут майбутнього.

Працюють лише 9,1-9,5 млн українців, а якщо відняти бюджетників, залишається близько 6-7 млн осіб. Вони і є «упряжка», яка везе на собі інших – 22-23 млн осіб, у т.ч. пенсіонерів, дітей, учнів, безробітних, утриманців, тих самих працівників бюджетної сфери тощо.

 

Коефіцієнт фертильності вже впав нижче 1, у той час, як для зростання чисельності населення повинен бути понад 2, - йдеться в повідомлені.

Експерти застерігають, якщо нічого не змінити, то за кілька років пенсіонерів в Україні буде удвічі більше, ніж населення, яке може працювати. Серед пріоритетів має бути саме демографічна політика.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень