Турречина визначилася із підозрюваним у теракті

Це угруповання "Ісламська держава"

Головним підозрюваним в організації теракту в Анкарі турецкі слідчі вважають угруповання "Ісламська держава". Принаймні, таке заявив прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу. За даними турецьких ЗМІ, зараз слідчі порівнюють зразки ДНК з останків терористів-смертників, із зразками, отриманими у сімей приблизно 20 турків, які підозрюються в приналежності до "Ісламської держави"  та мали плани здійснити теракти за участю смертників.

Журналісти також пишуть, що тип вибухового пристрою, що використовувався під час терактів у Туреччині, збігається з тим, який був застосований під час теракту ІД влітку в турецькому місті Суруч на кордоні з Сирією. Тоді загинули 33 людини.

На сьогодні в Туреччині затримано близько 40 осіб за підозрою в зв'язках з цим угрупованням. За останніми даними, число жертв подвійного теракту в Анкарі досягло 97 осіб, 246 осіб отримали поранення.

Нагадаємо, вибухи в Анкарі прогриміли в той момент, коли біля двох виходів на залізничній станції збиралися прихильники прокурдської Народно-демократичної партії для участі в організованому Конфедерацією турецьких профспілок мітингу на підтримку припинення конфлікту між курдською робітничої партією і турецькою владою.

В Туреччині оголошено триденну жалобу.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень