ON-LINE

Турречина визначилася із підозрюваним у теракті

понеділок, 12 жовтня 2015
Це угруповання "Ісламська держава"

Головним підозрюваним в організації теракту в Анкарі турецкі слідчі вважають угруповання "Ісламська держава". Принаймні, таке заявив прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу. За даними турецьких ЗМІ, зараз слідчі порівнюють зразки ДНК з останків терористів-смертників, із зразками, отриманими у сімей приблизно 20 турків, які підозрюються в приналежності до "Ісламської держави"  та мали плани здійснити теракти за участю смертників.

Журналісти також пишуть, що тип вибухового пристрою, що використовувався під час терактів у Туреччині, збігається з тим, який був застосований під час теракту ІД влітку в турецькому місті Суруч на кордоні з Сирією. Тоді загинули 33 людини.

На сьогодні в Туреччині затримано близько 40 осіб за підозрою в зв'язках з цим угрупованням. За останніми даними, число жертв подвійного теракту в Анкарі досягло 97 осіб, 246 осіб отримали поранення.

Нагадаємо, вибухи в Анкарі прогриміли в той момент, коли біля двох виходів на залізничній станції збиралися прихильники прокурдської Народно-демократичної партії для участі в організованому Конфедерацією турецьких профспілок мітингу на підтримку припинення конфлікту між курдською робітничої партією і турецькою владою.

В Туреччині оголошено триденну жалобу.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного