Турречина визначилася із підозрюваним у теракті

Це угруповання "Ісламська держава"

Головним підозрюваним в організації теракту в Анкарі турецкі слідчі вважають угруповання "Ісламська держава". Принаймні, таке заявив прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу. За даними турецьких ЗМІ, зараз слідчі порівнюють зразки ДНК з останків терористів-смертників, із зразками, отриманими у сімей приблизно 20 турків, які підозрюються в приналежності до "Ісламської держави"  та мали плани здійснити теракти за участю смертників.

Журналісти також пишуть, що тип вибухового пристрою, що використовувався під час терактів у Туреччині, збігається з тим, який був застосований під час теракту ІД влітку в турецькому місті Суруч на кордоні з Сирією. Тоді загинули 33 людини.

На сьогодні в Туреччині затримано близько 40 осіб за підозрою в зв'язках з цим угрупованням. За останніми даними, число жертв подвійного теракту в Анкарі досягло 97 осіб, 246 осіб отримали поранення.

Нагадаємо, вибухи в Анкарі прогриміли в той момент, коли біля двох виходів на залізничній станції збиралися прихильники прокурдської Народно-демократичної партії для участі в організованому Конфедерацією турецьких профспілок мітингу на підтримку припинення конфлікту між курдською робітничої партією і турецькою владою.

В Туреччині оголошено триденну жалобу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень